Kadri Voorand Trio(EE)

Kadri Voorand on eriline jazzitalent, kelle kirglik esitusstiil, fantaasiarikkad improvisatioonid ja isikupärane looming vaimustavad nii kodupublikut kui ka jazzisõpru mitmel pool maailmas. 2017. aastal pärjati Voorand Eesti Muusikaauhindade Aasta naisartisti tiitliga.

Kadri Voorand Trio koosseisu kuuluvad ka Marek Talts ning Mihkel Mälgand. Marek Talts on üks hinnatumaid Eesti kitarriste, kelle mängustiili iseloomustab eelkõige metsik lavaline energia ja avatus, samuti ka tehniline virtuoossus. Mihkel Mälgand on Eesti üks hinnatumaid ja aktiivsemaid bassimängijaid. Bassivirtuoos on mängukogemust ammutanud kümnetes bändides, muuhulgas on tema bassimängust tuge saanud Raivo Tafenau, Lembit Saarsalu ja Estonian Dream Bigband.

Mainekasväljaanne London Jazz News on Voorand Triot kirjeldanud järgmisel: “Kadri Voorand on esmaklassiline artist, suurepärse häälega ja positiivselt innustav. Tema eriline rütmitunnetus ja koosmängu oskus seob selle samuti kõrgetasemelise bändi ühtseks jõuks, mis toetab Voorandi spontaaseid otsuseid ja kõrvalekaldumisi.”  

Vaata