I Wear* Experiment(EE)

I Wear* Experiment ühendab endas jõulist põhjamaist elektropoppi ja filmilikke helimaastikke. Lõõskav valgus, hullumeelsed rütmid, müstiline vokaal ja pöörane sämpeldamine sulanduvad seguks erinevatest žanritest ja stiilidest. Kontsertsituatsioonis on nad visuaalselt ja heliliselt laitmatud.

Eepilise elektroonilise popi kooslus I Wear* Experiment on juba mõnda ilma teinud aega nii kohalikul kui rahvusvahelisel muusikaväljal. Neid on kiitnud rahvusvahelised muusikaväljaanded nagu Louder Than War, The Line Of Best Fit ja MTV Iggy, nad on edukalt osalenud Eesti Laulu konkursil ning briti menubänd Hurts valis ligi poolesaja artisti seast just I Wear* Experimenti oma Baltikumi tuuri soojendajaks. Laitmatu kontsertesineja kuulsusega kolmiku esikalbumit „Patience“ on teiste seas juba kajastanud ka mainekas USA raadiojaam KCRW.

I Wear* Experiment on Hando Jaksi, Mikk Simson ja Johanna Eenma.

Tartu Indiefestil esineb I Wear* Experiment koos keelpillidega, tuues publikuni oma kaasahaarava elektroonilise biidi ja keelpillide maagilise meloodia koosmõjul külmavärinaid tekitava elamuse.

 

Vaata