KUIDAS TULLA & KUS ÖÖBIDA?

KUIDAS KOHALE JÕUDA?

Indiefestile sõidutavad mugavalt Lux Expressi bussid, mis toovad Tallinna bussijaamast praktiliselt festivali ukse ette, Tartu bussijaama ja pärast festivali tagasi. Indiefesti veebipoest saad endale osta komplekti, milles sisaldub festivalipass ning eriti soodsa hinnaga Tallinn-Tartu-Tallinn bussipilet – vastu saad PDF-piletina festivalipassi ning unikaalse koodi, millega saad Lux Expressi piletimüügisüsteemis aadressil luxexpress.eu valida just endale sobiva väljumise ning lunastada nullhinnaga pileti.

Kusjuures on oluline tähele panna, et ainult Indiefesti veebipoest pakettpileti ostmisest ei piisa, bussipilet tuleb eraldi lunastada ka Lux Expressi piletisüsteemis.

Autoga ainult laupäeval festivalile tulijad saavad parkida Kalevi tänaval või Lille tänaval, kus ühe päeva parkimistasu on 5 eurot.

KUS ÖÖBIDA?

Ka ööbimise eest oleme muretsenud! Soovitame Tartus ööbida meie partnerite juures – nende erineva hinnaklassi ja erineva näoga tubade seast leiab igaüks kindlasti endale sobiva.

Sooduskoodiga “Indiefest 2017” saate 20–30% soodustust tubadelt hotellis Lydia, hotellis Sophia ning hostelis Looming. Soodustus kehtib, kui broneerida tuba e-maili või telefoni teel. Näiteks, hotellis Lydia maksab kahekohaline tuba üheks ööks 154€, hotellis Sophia maksab kahekohaline tuba üheks ööks 59€, hostelis Looming on ootamas stuudiokorterid ning kuukohaline naridega tuba. Täpsema info tubade kohta leiate majutusasutuste kodulehtedelt.

Soovitame kiirustada, Indiefesti külalistele on tube broneeritud vaid loetud koguses!